Bot Sistemi Hakkında Bildiri

Merhaba arkadaşlar, bu makalem tamamen site sahiplerine hitap etmektedir. Ben Emre ( Crack ) bu makaleyi yazma amacım israfı engellemek site sahiplerinin paralarını akıllı kullanmasını sağlamasına yardımcı olmaktır. Öncelikle son zamanlarda renkpanel üzerinden bana ulaşılarak pangi haricinde sunucu botları istiyen okadar çok site sahibi olduki.. oyüzden böyle bir yazı yazmaya karar verdim. Lütfen bu yazımı sabırla sonuna kadar okuyunuz. Arkadaşlar skype üzerinden bana ulaşan kişilerin çoğunu tanımamaktayım site isimlerini söylüyorlar ücretli sunucu botları istiyorlar sitelerine bakıyorum çoğu yeni açılan siteler, ve zaten pangi bot paketlerinden almışlar extra olarak sunucu botları istiyorlar. User sayıları 10 15 kişiyi geçmemekte olan bu siteler 200 tane bot alarak kendilerini nasıl geliştirebileceklerini merak etmekteyim. 6 7 aylık 1 yılın üstünde açık olan sitelerede bakıyorum onlarda aynı şekilde 10 15 arası user sayısı +200 bot arkadaşlar yazıktır günahtır. Bot tamamen israftır size hiçbir şekilde katkısı olmıycaktır. Boş yere para verip kendinizi avutur durursunuz sitemde 210 kişi var diye botları çıkınca 10 kişi emin olun açık kaldığınız süre boyuncada 11 kişi olamazsınız.

Öncelikle şunu bilmenizi isterim bot işi karlı bir iş yani bana gelen sunucu botu isteyen kişilerden yarı yarıya kar kazanabilirim. Ama ben bunu hiçbir şekilde yapmıyorum hiçbir siteyede bırakın 200 botu 10 bot bile tavsiye etmiyorum kendinizi avutup durmak yerine, bota verdiğiniz paraları seo çalışmalarına verin seo çalışması yaptırın ve kelimelerde çıkıp sitenize gerçek user kazandırın. Seo işini bana yaptırın demiyorum google üzerinden yüzlerce seocu bulabilirsiniz tabiki bunların çoğu sahtekarlardan oluşmakta olduğunuda unutmayın.

Seo yaptırarak nelermi kazanırsınız? Seo yaptırıp örnek kameralı sohbet, yada görüntülü sohbet kelimesinde 1’inci sayfaya yükseldiğinizde sitenize 24 saat içerisinde bu kelimelerden 150 600 arası user giriş yapar bu kişiler arasından günde 5 kişiyi sitede tutmayı başarsanız ayda 150 kişi yapar bırakın 150yide.. Günde 1 kişiyi sitede tutsanız ayda 30 user yapar.

Yani sizlere demek istediğim şey ”UYANIN” Botlara boş yere para harcamayı bırakın. Ne Sunucu Botu nede pangi botları size ileriye dönük hiçbirşey kazandırmayacak aksine yerinizde saymanıza sebep olacaktır.

Şunu unutmayın arkadaşlar ne google eski google nede devir eski devir. Örnek kameralı sohbet kelimesinde arama yapın ve 1’inci sayfaya bakın kaçtane pangi sitesi ilk sayfada? Bi dünya pangi sitesi bırakın 1’inci sayfayı googlede bile yoklar.. Bu İşler skype üzerinden insan çağırmaklada olmuyor artık kimse gelmez boş yere uğraşmayın. Seonuzu yaptırın arkanıza yaslanıp sitenize giren userleri izleyin.

Bu makale umarım sizleri aydınlatmaya yetmiştir. Her konuda ücretsiz olarak yardım alabilceğinizi unutmayın. Skype Adresim Kinqemre34@Hotmail.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Chatweb.Net

Manisa Sohbet